Yükleniyor
e-birlik


Anasayfa > Kurumsal > Kurullar > Disiplin Kurulu
Disiplin Kurulu

 

DİSİPLİN KURULU 

 

 

  
Ahmet DOĞRU
Disiplin Kurulu Başkanı

 

            01.09.1955 Tarihinde Samsunda doğdu.İlkorta ve Lise öğrenimini  Samsun Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı.1979  yılında Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Derneğinde   Serbest Muhasebeci olarak mesleğe adım attı.2010 Yılında Özel SMMM Sınavı ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldu. Odamızın çeşitli kurul ve komisyonlarında aldığı görevlerin yanı sıra 2010-2013 dönemi Mesleki Denetim Komisyonu Başkanlığı,2013-2016 dönemi Disiplin Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve 5 Çocuk babasıdır.

 


 
Erkan PİŞKİN
Başkan Yardımcısı 

 

 

1969 Samsun Bafra ilçesinde doğdu  İlk-Orta ve Lise eğitimini Bafra’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  İktisat bölümünden 1995 yılında mezun oldu. OMÜ işletme  bölümünden  yüksek lisans yaptı.

1985 yılından itibaren Büro çalışanı  ve 1995 yılından itibaren de meslek mensubu olarak Büro faaliyetini  Bafra’da yürütmektedir. 2013 yılında Bağımsız Denetim lisansı aldı.

Odamız Disiplin Kurulu üyeliği ve kurul başkan yardımcılığı yanı sıra asgari ücret tespit komisyon başkanlığı yapmıştır. Halen oda disiplin Kurul Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Siyasi parti yöneticilikleri ve belediye meclis üyelikleri yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 


 

Saime YACAN
Raportör Üye 

            1969 Göksun doğumludur. Erciyes Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Mezunudur. Meslek hayatına 1997 yılında Kayseri ‘de özel bir firmada muhasebe müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Yine Kayseri’de  imalat sektöründe faaliyet gösteren bir firmada muhasebe müdürü  olarak çalışmış akabinde, 2000 yılında eşinin işi sebebiyle Samsun’ a yerleşmiş ve  ilgili  yıldan buyana da Samsun da mesleki faaliyetini, özel sektörde bağımlı  olarak sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir     


              

 

 


 

Ersan GÖRGÜN
Üye
           1963 yılında Samsun’un Ladik İlçesinde doğdu.1984 yılında Ondokuzmayıs Üniversitesi Amasya Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümünden mezun oldu.1988 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.1990 yılında başladığı mesleki faaliyetini serbest olarak Samsun İli İlkadım İlçesinde sürdürmektedir. İki dönem odamız eğitim komisyonu üyeliğini yürüttü. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 


 
Birol TAN
Üye 

                      1969 Yılında Samsun’da doğdu. İlk, Orta, Lise öğrenimini Samsunda tamamladı. Çorum Meslek Yüksekokulu Muhasebe bölümü ve Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 21 yıldır SMMM olarak faaliyetini sürdürmektedir. 2013 yılında Bağımsız Denetçi ünvanı almıştır.
                Samsun Meslekte Birlik Derneği yönetim kurulu üyesi olup iki dönem Türmob Delegeliği, bir dönem SMMMO disiplin kurulu üyeliği ve bir dönem Stajer Eğitim ve Denetim Komisyonu başkanlığı görevinde bulunmuştur. Evli ve dört çocuk babasıdır.