Yükleniyor
e-birlik


Anasayfa > Kurumsal > Kurullar > Denetleme Kurulu
Denetleme Kurulu

 

 

                                                                               DENETLEME KURULU 

 

 

 

         

Emin KIRBIYIK
Denetim Kurulu Başkanı
      1953’de Samsun’da doğdu. Ticaret Lisesini Samsun’da okudu. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinin Ekonomi – Maliye bölümünden mezun oldu.1977 yılında kendi Mali Müşavirlik bürosunu açtı.1989 yılında Samsun Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Türkiye genelinde birçok dernek ve sivil toplum kuruluşunun üyesidir. 2003 yılında Ticaret Lisesi Mezunları Derneği’ni ve SED Samsun Eğitim Derneği’ni kurmuştur.
    Yayınlanmış “Kooperatif Denetçiliği “ , “ İstiklal Ticaret Mektebi’nden Ticaret Lisesi’ne TİCARETLİLER” ve  “Mazide Kalan REJİ” ile  “ İstiklal Ticaretliler Mektebi’nden Ticaret Lisesi’ne TİCARETLİLER isimli Fotoğraf Albümü’’ isimli kitapları mevcuttur.

   1990-2013 yılları arasında Samsun SMMMO üst kurul delegesi ve eğitim komisyonunda eğitimci olarak görev yapmıştır. 2013-2016 döneminde Denetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. 2016-2019 dönemi için Denetim kuruluna seçilmiş ve halen denetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

         

Sibel AYTEPE
Üye
      1974 yılında Ordu'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ordu ilinde, lise öğrenimini Samsun ilinde tamamladı. 1996 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1999 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak büro faaliyetinde bulunmaktadır. 2014 yılında Bağımsız Denetçi Lisansını almış bulunmaktadır. Yüksek Lisansını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim dalında yapmaktadır. Odamızın çeşitli kurullarında görev yapmış olup 2013-2016 faaliyet döneminde TESMER Kurulu'nda kurul sekreteri olarak görev almıştır.2016-2019 dönemi için Denetim Kuruluna seçilmiş ve halen Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

         

Bülent Ergün TUNA
Üye
    1968 Yılında Samsun da doğdu.1998 senesinden bu tarafa kendi adına rahmetli babasından aldığı bayrağı SMMM olarak devam ettiriyor. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.