Yükleniyor
e-birlik


Skip Navigation LinksAnasayfa>Baskanin Mesaji
ODA BAŞKANININ MESAJI
14.3.2014

 Değerli meslektaşlarım,


Bildiginiz gibi 18-19 Mayıs 2013 tarihinde yapılan 21. Olağan Genel Kurul sonrasi siz değerli meslektaşlarımızın oyları ile oluşan yönetim kurulumuz,  24 Mayıs 2013 tarihinde görev bölümü yapmış ve Oda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir.

Bu onurlu görevin ağır sorumluluğunun bilincindeyiz.
 
Seçimlerimize yüzde doksan gibi olağanüstü bir katılımı gerçekleştirerek belki de bu konuda Türkiye rekoru kıran  siz değerli meslektaşlarımıza, odamıza ve mesleğimize sahip çıktığınız icin ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
 

Yönetim Kurulu olarak; tek bir vücut halinde, mesleki sorunlarımızın çözümü konusunda azami gayreti; başta TÜRMOB platformları olmak üzere, ilimiz parlementerleri, reel sektörün temsilcileri olan Ticaret ve Sanayi Odamız ve Ticaret Borsamız ile işbirliği yapmak suretiyle göstermeye devam edeceğiz.

Mesleği icra ederken işbirliği içinde olmak zorunda bulunduğumuz, çözüm ortaklarımız konumundaki  kurumlarla var olan işbirliğini attırmak ve yaşanan sorunları asgariye indirmek için çalısmalar yapacağız.

Eğitim çalışmalarını her zaman olduğu gibi olmazsa olmazımız olarak görecek ve bu çalışmalarımızı; şehrimizde faaliyette bulunan iki üniversitemizle işbirliğini daha da geliştirerek camiamıza maksimum katkıyı sağlayacağız. 

Odamızın;  ilimizde, bölgemizde, TÜRMOB ve diğer illerdeki odalarımız nezdinde bulunduğu çıtayı, seviye kaybına uğratmadan daha yukarılara taşıyacağız.

Tüm bu gayretlerimizin başarı ile sonuçlanabilmesi için, birlık ve beraberliğe, birbirimizi sevmeye ve saymaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan bir dönem içinde bulunduğumuz konusunda bizimle hem fikir olacağınıza inanıyoruz.
 

Yönetim Kurulu olarak sizleri tüm etkinliklerimizde odamızda görmek ve ağırlamak istiyoruz. Bizlere kredi tanıyınız. Doğru kararlarımızda yanımızda olmanızı, eksiklerimiz konusunda bizleri uyarmanızı bekliyoruz.
 

Katılımcı ve kurumsal bir yönetim anlayışı ile odamıza hep birlikte sahip çıkalım ve yönetelim. Odamız kurulları olarak üyelerimizin hak ettikleri ve ihtiyaç duydukları sevgiyi, saygıyı, sıcaklığı ve ilgiyi oda çalışanlarımızla birlikte sizlere sunmaya hazırız. Adalet ve eşitlik içinde, şeffaf uygulamalarla, odamızın ve meslek camiamızın hizmetinde olmaya gayret edeceğiz.

Yönetim Kurulu olarak mahcup olmayacağımız ve meslek camiamız için kazanımlarla geçecek bir görev dönemi dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Hayrul KAYAR

Başkan